042 791 043 / Trg kralja Tomislava 13, 42250 Lepoglava

slika_dv_naslovna_13.png

BAJKOVITI VRTIĆKI SVIJET

Naš vrtić je poznat po dobroj suradnji s roditeljima. Roditelji se tako često uključuju u njegov rad te sami rado pronalaze načine kako boravak svoje djece u njemu učiniti što zanimljivijim i poticajnijim. Tako nam je i mama naše Nicol, Anita Husnjak, omogućila da se ulaskom u vrtić osjećamo kao u bajci.

Nakon što se sa djecom dogovorila oko likova koji će krasiti na zid upoznala je djecu sa svojim zanimanjem dizajnera kao i alatima kojima se koristi u svome radu. Djeca su pažljivo svakog dana pratila poteze njezinog kista diveći se čaroliji koja je nastajala na našem zidu. Zahvaljujemo mami Aniti što je omogućila djeci da svakoga dana ulaskom u vrtić imaju priliku šetati nekim novim čarobnim svjetovima te se uvijek sjećati svog vrtića kao mjesta u kojem su imali prilike sanjati svoje najdivnije snove.