042 791 043 / Trg kralja Tomislava 13, 42250 Lepoglava

slika_dv_naslovna_13.png

ŠARENE VREĆE ZA NAŠE SMEĆE - RADIONICA DJELATNIKA IVKOM-a

Zanimljiva radionica održana je u našem vrtiću na temu razvrstavanja i reciklaže otpada.

Radionicu su održale djelatnice Ivkoma Lucija Šoštarek i Ivana Bolšec koje su djeci na zabavan i pristupačan način objasnile osnovne pojmove vezane uz tu temu. Djecu su upoznale s pojmovima otpada, reciklaže, razvrstavanja otpada u kontejnere, koje probleme je čovjek prouzročio u prirodi. Djeca su imala priliku pogledati animirani film na tu temu te nakon radionice razvrstavati otpad u prave kontejnere. Radionici su prisustvovali i lepoglavski gradonačelnik Marijan Škvarić, zamjenik gradonačelnika Hrvoje Kovač, Pavica Bistrović, voditeljica komunalnih poslova u Ivkom Ivanec.