042 791 043 / Trg kralja Tomislava 13, 42250 Lepoglava

slika_dv_naslovna_13.png

DINAMIKOM ELEKTRONIČKA OGLASNA PLOČA

U prostorijama Dječjeg vrtića LEPOGLAVA 15. 02. 2017. održana je prezentacija "Dinamikom - elektroničke oglasne ploče". 

Dinamikom je komunikacijski sustav koji je originalno dizajniran kao napredna elektronička oglasna ploča zatvorenog tipa za hrvatske predškolske ustanove.  Dinamikom omogućuje odgajateljima i roditeljima da nadopune i unaprijede dosadašnje verbalne i neverbalne oblike komunikacije. Kreirana prema iskustvima vrtićkih odgajatelja i roditelja te standardnoj hijerarhijskoj strukturi predškolskih ustanova, ova oglasna ploča ide ukorak s vremenom kao model jednostavne i pristupačne razmjene sadržaja. Roditeljima pomaže da daleko bolje i kvalitetnije prate vrtićke aktivnosti te primaju korisne informativne materijale stručnog osoblja koje do sada nisu imali prilike dobiti.  Djelatnici vrtića su upoznati s načinom rada ovog programa kroz prezentiranje dijelova aplikacije te bi s vremenom ova e oglasna ploča mogla biti sastavni dio komunikacije s roditeljima.