042 791 043 / Trg kralja Tomislava 13, 42250 Lepoglava

slika_dv_naslovna_13.png

PROSLAVLJEN 20 ROĐENDAN VRTIĆA

Prigodnim programom obilježili smo 20 godina postojanja Dječjeg vrtića LEPOGLAVA - gradskog vrtića i 55 godina predškolskog odgoja u Lepoglavi.

 

Sva djeca su marljivo pripremala mjuzikl "Dva cvijeta" kojeg su tom prigodom izveli pred svojim roditeljima i gostima. Tako su se djeca pretvorila u cvjetiće, leptire, bubamare, mrave, sunce, ptice, itd. Nakon mjuzikla oprostili smo se od još jedne generacije predškolaca koji na jesen kreću u školu. Za roditelje su bile pripremljene likovne radionice u koje su se uključili te izrađivali slike pomoću tempere, kolaža, neoblikovanog drvenog materijala... A za rođendan, Grad Lepoglava pripremio je vrtiću poseban poklon – projekt dogradnje i rekonstrukcije vrijedan 8.3 milijuna kuna te je gradonačelnik tom prigodom ravnateljici uručio 3D prikaz vrtića u budućnosti. Program proslave vrtićkog rođendana obuhvatio je i izdavanje vrtićkog časopisa "Vrtićki mrtuljek" u kojem je predstavljen rad vrtića kojeg trenutno pohađa 93 djece o kojima brigu vodi 14 zaposlenih. Vrtićki su se mališani tijekom tjedna stvarali likovne radove na temu rođendana vrtića, a ti su radovi izloženi u ustanovama i javnim mjestima na cijelom području Lepoglave. Posebno iznenađenje pripremili su roditelji tetama pa su tako Dino Ribić i Luka Baniček odrecitirali stihove za oproštaj od vrtića.

                                                                                                                    Lipanj 2016.